22. juni 2024

Resultater NC 1. – 2. juli 2023

XCO lørdag 1. juli 2023

 

Biler fra NC Nes Terreng Rundbane

NC XCO 1 Runde        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K 6-9            
401 Hermine Amundsen NOR Ringerike SK completed
18 Tilde Bjørnstad NOR Asker CK completed
782 Sofie Øen Schreiner NOR Lørenskog CK completed
781 Arya Skjellaug NOR Raufoss & Gjøvik SK completed
208 Siril Ulberg NOR CK Valdres completed
NC XCO 1 Runde        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M 6-9            
24 Gratitude Amos NOR Halden CK completed
22 Arvid Matheo Antonsen NOR Lørenskog CK completed
21 Eirik Baarstad NOR Nes SK completed
138 Lars Bartnes NOR SK Rye sykkel completed
703 Eskild Berit Hagen NOR Noteam completed
453 Lucas Bråthen Jensen NOR Raufoss & Gjøvik SK completed
452 Edwin Laupstad NOR Ringerike SK completed
26 Oskar Kvernebo Mackenzie NOR SK Rye sykkel completed
16 Benjamin Molstad NOR Brumunddal SK completed
260 Fredrik Silkoset NOR Romeriksåsen SK completed
701 Isak Andre Simonsen NOR Mandal CK completed
702 Lars Isaac Syversrud NOR Nes SK completed
710 Herman Hovind NOR Romeriksåsen SK DNS
NC XCO 2 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K10            
2001 Astrid Finstad Larsen NOR SK Rye sykkel 16:09.6
2002 Ida Louise Thorsø Hiedanpää NOR TVK 18:10.4
NC XCO 2 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M10            
1007 Erling Amundsen NOR Ringerike SK 14:30.6
1001 Sigurd Baarstad NOR Nes SK 18:33.8
1008 Aksel Berg NOR TVK 15:27.1
1009 Elias Fjeldberg NOR Nes SK 19:05.0
1003 Fredrik Hellerud NOR IL Heming – sykkelgruppe 16:06.7
1010 Filip Jensen NOR SK Rye sykkel 15:29.9
1011 Peder Vatterholm Jernberg NOR TVK 17:37.6
1004 Aleksander Nilsen NOR Nanset IF – Sykkel 16:30.0
1013 Noah Nordli NOR Lørenskog CK 17:18.4
1005 Håkon Sønju-Øiamo NOR SK Rye sykkel 16:25.8
1006 Aksel Storrø NOR SK Rye sykkel 13:49.2
0 Jonas Sundal NOR SK Rye sykkel DNS
1002 Luis Westengen NOR IF Frøy DNS
NC XCO 2 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K11-12            
2103 Kristina Aasebø NOR SK Rye sykkel 17:09.2
2106 Isabelle Axman NOR Asker CK 18:30.5
2102 Thea Sofie Berg NOR Noteam 19:10.8
2105 Evelina Fredrika Kollerud NOR Lillehammer CK 22:39.4
2108 Isfrid Nordmarken NOR Nanset IF – Sykkel 22:34.7
2101 Linea Øen Schreiner NOR Lørenskog CK 20:38.7
2109 Mathilde Snopestad NOR Halden CK 20:39.1
140 Synne Ulberg NOR CK Valdres 17:29.7
351 Andrea Berg Hagen NOR Noteam DNS
NC XCO 2 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M11-12            
1105 Edvard Prosvik Aarvåg NOR Re SK 20:14.0
1127 Timian Holthe NOR Lørenskog CK DNF
25 Viljar Wikander NOR Bergen CK 16:49.5
1101 Edvin Skjellaug NOR Raufoss & Gjøvik SK 19:58.3
1116 Sigve Skjærholt NOR SK Rye sykkel 16:36.4
1109 Oliver Skavdal-Sand NOR TVK 15:33.7
1128 Brage Tobias Simonsen NOR Mandal CK 19:13.9
402 Ola Silkoset NOR Romeriksåsen SK 16:49.6
1130 Sindre Olivier NOR SK Rye sykkel 16:50.3
1108 Halvor Longva NOR IF Frøy 16:51.6
1115 Marius Larsen-Garberg NOR TVK 16:22.8
454 Erik Finstad Larsen NOR SK Rye sykkel 14:42.9
1110 Melvin Klæbo Karlsen NOR Lørenskog CK 14:47.1
1121 Petter Kabbe NOR SK Rye sykkel 16:04.5
1129 Emil Strømdahl Jørgensen NOR SK Rye sykkel 16:28.7
1125 Edwin Ruud Helbø NOR Nes SK DNS
1102 Ulf-Håkon Jordin NOR IF Frøy 16:38.7
139 Nathanael Ask Isene NOR Nes SK 21:17.1
1119 Kyrrw Hansen NOR Nanset IF – Sykkel 15:53.7
1124 Jens Egge Halvorsen NOR IL Heming – sykkelgruppe 18:30.9
1104 Niclas Grundt Grossmann NOR SK Rye sykkel 16:49.1
1114 Ulrik Frostestad-Stenbrenden NOR SK Rye sykkel 14:42.5
1133 Oscar Drageset NOR Lillehammer CK 21:59.4
1126 Torjus Borgen NOR Sande SpKl Sykkel 15:50.9
1132 Fredrik Bokerød NOR Halden CK 19:11.5
1113 Ole Sigurd S. Biørn-Lian NOR IF Frøy 17:53.8
1107 Kristoffer Nordal Berg NOR SK Rye sykkel 15:01.7
1112 Hans Jørgen Bartnes NOR SK Rye sykkel 18:35.3
1117 Vetle Noel Antonsen NOR Lørenskog CK 18:48.3
1118 Gustav Amundsen NOR Ringerike SK 16:04.9
1111 Olav Prosvik Aarvåg NOR Re SK 18:00.7
1106 Henrik Johansen NOR Åsane CK 19:22.6
1103 Brage Jørgensen NOR Ringerike SK DNS
NC XCO 2 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K13-14            
1 2301 Solveig Skjærholt NOR SK Rye sykkel 24:50.6 0:00.0
2 2303 Sereina Snerthammer NOR Kristiansands CK 25:54.7 1:04.1
3 2302 Ebba Jensen NOR SK Rye sykkel 26:22.5 1:31.9
4 2306 Astrid Egge Halvorsen NOR SK Rye sykkel 26:52.0 2:01.4
5 2305 Therese Moe Landén NOR Romeriksåsen SK 27:38.3 2:47.7
6 2304 Hedda Nestegård-Bolstad NOR Sande SpKl Sykkel 28:48.5 3:57.9
7 2309 Ingeborg Snopestad NOR Halden CK 29:33.2 4:42.6
8 2307 Maria Øiom NOR Ringerike SK 33:35.9 8:45.3
2308 Adele Aasgaard NOR Follo SK DNS
NC XCO 3 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M13-14            
1 1310 Jørgen Koritov NOR Romeriksåsen SK 32:46.2 0:00.0
2 1303 Christian Simmerøy Moe NOR Romeriksåsen SK 33:27.1 0:40.9
3 1304 Noah Aakre Dromnes NOR TVK 33:52.8 1:06.6
4 1306 Oliver Lindsverk NOR Sande SpKl Sykkel 34:04.0 1:17.8
5 1301 Alexander Rogstad NOR Sande SpKl Sykkel 34:10.2 1:24.0
6 1315 Sigve Torseth NOR Lillehammer CK 34:37.9 1:51.7
7 1309 Sander Krangnes NOR TVK 34:57.9 2:11.7
8 1312 Martin Slåtsveen Bringsjord NOR IF Frøy 35:09.7 2:23.5
9 1305 Linus Johnsrud NOR Ringerike SK 35:13.3 2:27.1
10 1323 Rasmus Kalland NOR Matrand IL sykkel 35:16.5 2:30.3
11 1311 Magnus Grundt Grossmann NOR SK Rye sykkel 35:52.9 3:06.7
12 1307 Milian Vikan Stenhaug NOR TVK 36:05.1 3:18.9
13 1302 Ludvik Stampe NOR Sande SpKl Sykkel 36:30.4 3:44.2
14 1308 Linus Gregersen Bolstad NOR Fiskum IL 36:58.8 4:12.6
15 1324 Thomas Hellerud NOR SK Rye sykkel 37:49.1 5:02.9
16 1320 Felix Jacobsen NOR Romeriksåsen SK 39:02.0 6:15.8
17 1327 Jonas Fasseland NOR Mandal CK 39:20.9 6:34.7
18 1318 Andreas Heggelund Dahl NOR SK Rye sykkel 39:58.8 7:12.6
19 17 Adrian Mikkelsen Bjørnstad NOR Asker CK 40:08.0 7:21.8
20 1314 Simon Thorsø Hiedanpää NOR TVK 40:08.8 7:22.6
21 455 Halvor Stedje Lier NOR Asker CK 40:45.7 7:59.5
22 1326 Marcus G. Tregde NOR Mandal CK 41:07.6 8:21.4
23 1328 Jonathan Bråthen Jensen NOR Raufoss & Gjøvik SK 41:37.0 8:50.8
24 1316 Adrian Pablo Lysell Larsen NOR Nanset IF – Sykkel 43:12.1 10:25.9
25 1319 Syver Georg Helset NOR Lillehammer CK 44:07.4 11:21.2
26 20 Aksel Kristian Baarstad NOR Nes SK 44:19.4 11:33.2
27 1313 Kasper Gilen Hoff NOR Romeriksåsen SK 44:52.0 12:05.8
28 19 Leif Martin Syversrud NOR Nes SK 46:49.3 14:03.1
29 1322 Gustav Drageset NOR Lillehammer CK 47:19.0 14:32.8
30 137 Jacob Sverdrup NOR Nanset IF – Sykkel 48:30.6 15:44.4
1321 Oleander Andersen NOR Nanset IF – Sykkel DNF
1317 Leopold Klemet Kollerud NOR Lillehammer CK DNF
1325 Emil Storrø NOR SK Rye sykkel DNF
1329 Torjus Sveinall NOR Mandal CK DNF
NC XCO 3 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K15-16            
1 2502 Eline Ekroll NOR Sande SpKl Sykkel 44:18.0 0:00.0
2 2501 Ida Østbye Støvern NOR Aaby CK 44:32.5 0:14.5
3 2503 Thale Gjevestad NOR Nanset IF – Sykkel 45:06.7 0:48.7
4 2508 Anna Jensen NOR SK Rye sykkel 48:25.6 4:07.6
5 2504 Nora Catharina Bartnes NOR SK Rye sykkel 48:58.8 4:40.8
6 2512 Frida Jakobsen Jensen NOR SK Rye sykkel 49:09.1 4:51.1
7 2510 Maren Berven Agard NOR Sande SpKl Sykkel 50:20.8 6:02.8
8 2507 Idun Skjerve-Hansen NOR SK Rye sykkel 50:21.2 6:03.2
9 2505 Marie Aune NOR Lørenskog CK 52:02.1 7:44.1
10 2513 Tiril Frostestad-Stenbrenden NOR SK Rye sykkel 54:08.2 9:50.2
11 2509 Maja Tangen Risheim NOR IF Frøy 54:23.5 10:05.5
12 2511 Maria Nordal Berg NOR SK Rye sykkel 54:52.7 10:34.7
2506 Petra Rønning NOR IF Frøy DNF
NC XCO 4 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M15-16            
1 1501 Sindre Orholm-Lønseth NOR SK Rye sykkel 52:11.9 0:00.0
2 1502 Ole Christian Haug NOR Sande SpKl Sykkel 52:13.6 0:01.7
3 1505 Andreas Hagejordet NOR Nanset IF – Sykkel 52:43.6 0:31.7
4 1504 Jens Aksel Jorde NOR Asker CK 54:00.7 1:48.8
5 1518 Johan Berge Børsheim NOR Vossevangen CK 54:51.0 2:39.1
6 1506 Peder Wettre Andreassen NOR Asker CK 55:14.3 3:02.4
7 1507 Kristian Heggelund Dahl NOR IF Frøy 55:21.0 3:09.1
8 1513 Sigmund Bokerød NOR Halden CK 55:28.6 3:16.7
9 1537 Christian Smith NOR Soon CK 56:03.9 3:52.0
10 1519 Ola Martinius T. Øyum NOR Re SK 56:42.7 4:30.8
11 1521 Gustav Bru Sørfonn NOR Brumunddal SK 57:02.4 4:50.5
12 1509 Fabian Gilen Hoff NOR Romeriksåsen SK 57:14.3 5:02.4
13 1525 Ola Blikberg Herheim NOR Vossevangen CK 57:30.3 5:18.4
14 1532 Ludvik Blichfeldt Rød NOR Asker CK 58:01.9 5:50.0
15 1508 Einar Andreas S Biørn-Lian NOR IF Frøy 58:14.1 6:02.2
16 1523 Oliver Vatterholm Jernberg NOR TVK 58:49.8 6:37.9
17 1524 Marcus Skyrud Schreiner NOR Lørenskog CK 59:16.0 7:04.1
18 1517 Jesper Moen-Hansen NOR Lørenskog CK 59:32.0 7:20.1
19 1522 Eirik Rokke NOR IF Frøy 59:50.5 7:38.6
20 1520 Sverre Skjærholt NOR SK Rye sykkel 59:52.4 7:40.5
21 1510 Simen Føsker NOR Lørenskog CK 1:00:43.9 8:32.0
22 352 Ola Jakob Helset NOR Lillehammer CK 1:01:00.6 8:48.7
23 1536 Magnus Christian Haustreis NOR IF Frøy 1:02:34.0 10:22.1
24 501 Ludvik Ytredal Harstad NOR Lillehammer CK 1:03:22.9 11:11.0
25 1530 Vetle Hansen NOR Nanset IF – Sykkel 1:06:06.0 13:54.1
26 451 Sigve Ulberg NOR CK Valdres 1:06:43.2 14:31.3
27 1527 Alvind Nordmarken NOR Nanset IF – Sykkel 1:08:10.9 15:59.0
1511 Johan Prosvik Aarvåg NOR Re SK DNF
1531 Simen Antonsen NOR Brumunddal SK DNF
1529 William Midsem Bråten NOR Ringerike SK DNF
1503 Anton Schultz Feldt NOR Follo SK DNF
1514 Edvin Sortvik Hansen NOR IF Frøy DNF
1526 Noah Jacobsen NOR Romeriksåsen SK DNF
1516 Olav Lindheim NOR IF Frøy DNF
1512 Emil August Longva NOR IF Frøy DNF
1538 Mats Elverum Skaret NOR CK Elverum DNF
1533 Sigurd Utseth-Hauge NOR Brumunddal SK DNF
1528 Eskil Ekroll Bjerke NOR Romeriksåsen SK DNS
1515 Nicolai Mosvoll NOR IF Frøy DNS
NC XCO 5 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Junior            
1 101 Sivert Ekroll NOR Tangen Watt og Oksygen Cykleklubb 1:00:03.3
2 103 Sigurd Stubberud NOR Soon CK 1:00:52.1 0:48.8
3 104 Birk Strand Rønnestad NOR Lillehammer CK 1:01:47.4 1:44.1
4 105 Marius Aune NOR Lørenskog CK 1:02:09.8 2:06.5
5 102 Mads Koritov NOR Romeriksåsen SK 1:02:12.5 2:09.2
6 106 Stian Ustvedt Gravdal NOR Follo SK 1:02:37.7 2:34.4
7 109 William Alexander Haug NOR Sande SpKl Sykkel 1:02:56.2 2:52.9
8 112 Jørgen Holm Grøneng NOR Lillehammer CK 1:02:56.5 2:53.2
9 111 Aksel Laforce NOR IF Frøy 1:03:26.4 3:23.1
10 108 Nichlas Øveraasen NOR Soon CK 1:03:50.0 3:46.7
11 107 Linus Aksnes NOR Vigrestad SK 1:04:23.1 4:19.8
12 110 Sondre Elias Skjolden NOR Glåmdal SK 1:05:03.8 5:00.5
13 114 Thomas Finstad NOR SK Rye sykkel 1:05:15.6 5:12.3
14 115 Sondre Østbye Støvern NOR Aaby CK 1:06:25.6 6:22.3
15 123 Sindre Moe Landén NOR Romeriksåsen SK 1:06:49.2 6:45.9
16 118 Stian Optjernsberget Vestli NOR IF Frøy 1:07:10.5 7:07.2
17 122 Nikolai Nilsen NOR IF Frøy 1:07:25.9 7:22.6
18 120 Joakim Aanensen NOR Tubakken Sykkelklubb 1:07:47.4 7:44.1
19 134 Eirik Skotte-Haugerud NOR IF Frøy 1:08:28.9 8:25.6
20 124 Markus Rindli NOR Follo SK 1:09:24.1 9:20.8
21 128 Jørgen Røn NOR IF Frøy 1:09:53.1 9:49.8
22 127 Lukas Kalland NOR Matrand IL sykkel 1:09:53.7 9:50.4
23 125 Laurits Pete NOR IF Frøy 1:10:35.3 10:32.0
24 130 Oliver Odden Granly NOR Ringerike SK 1:11:37.6 11:34.3
25 135 Truls Lutnæs NOR IF Frøy 1:12:28.8 12:25.5
26 129 Nikolai Hoholm NOR Nes Sp.Kl. Sykkel 1:13:16.0 13:12.7
132 Christian Holm NOR IF Frøy LAP
117 Adrian Aasgaard NOR Follo SK DNF
136 Jonas Fjellstad NOR Follo SK DNF
116 Håvard Øiom NOR Ringerike SK DNF
113 Elias Ekroll Bjerke NOR IF Frøy DNS
131 Haakon Rørmyr NOR Halden CK DNS
119 Marius Sønsteby NOR Soon CK DNS
133 Askil Seim Thorstensen NOR Raufoss & Gjøvik SK DNS
126 Julian Vesterhus-Jacobsen NOR IF Frøy DNS
121 Fredrik Vingelsgaard NOR CK Elverum DNS
NC XCO 4 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Junior            
1 251 Kamilla Aasebø NOR SK Rye sykkel 56:34.7 0:00.0
2 252 Malin Karlsen NOR Soon CK 1:01:01.6 4:26.9
3 253 Sara Bergsholm Hoven NOR Romeriksåsen SK 1:05:38.3 9:03.6
4 254 Hedda Steine Gulholm NOR Follo SK 1:06:41.6 10:06.9
5 259 Linnea Nordal Berg NOR SK Rye sykkel 1:08:04.5 11:29.8
6 255 Madeleine Isabelle Bakkeli Götz NOR IF Frøy 1:12:01.5 15:26.8
7 257 Agnes Vatterholm Jernberg NOR TVK 1:13:52.3 17:17.6
256 Johanne Berven Agard NOR Sande SpKl Sykkel DNF
258 Solveig Stenvold Leinan NOR Follo SK DNS
NC XCO 7 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Senior            
1 1 Eskil Evensen-Lie NOR Kloppa Off Road Klubb 1:22:50.9 0:00.0
2 2 Sondre Rokke NOR IF Frøy 1:25:35.9 2:45.0
3 6 Østen Brovold Midtsundstad NOR Solør CK 1:25:50.0 2:59.1
4 3 Tormod Weydahl NOR Ottadalen SK 1:25:50.4 2:59.5
5 11 Oliver Aasgaard NOR Follo SK 1:28:09.2 5:18.3
6 5 Aleksander Nilsen NOR IF Frøy 1:29:53.5 7:02.6
7 9 Magnus Faanes NOR Hammerfest SK 1:29:54.6 7:03.7
8 7 Ola Helleberg NOR Lillehammer CK 1:31:33.8 8:42.9
9 15 Håkon Wedum NOR Lillehammer CK 1:31:55.7 9:04.8
10 12 Sondre Faanes NOR Hammerfest SK 1:35:42.6 12:51.7
11 14 Lars Narvestad NOR Halden CK 1:36:50.0 13:59.1
12 13 Noah Linden NOR Soon CK 1:36:50.7 13:59.8
10 Noah Gjevestad NOR Nanset IF – Sykkel LAP
4 Falk Håkenstad-Bråten NOR Lillehammer CK LAP
8 Brage Bakken NOR Ringerike SK DNS
NC XCO 5 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Senior            
1 201 Oda Laforce NOR IF Frøy 1:12:57.8 0:00.0
2 203 Berit Nordsæter Resell NOR Lillehammer CK 1:13:23.9 0:26.1
3 205 Vilde Brønstad NOR CK Toten 1:28:41.9 15:44.1
202 Sigrid Andrea Fløgstad NOR Moss CK DNS
204 Helena Nyhus NOR IF Frøy DNS
NC XCO 4 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Master 35-39          
1 1012 Øyvind Klemetsen Bøthun NOR Nordlysbyen Sykkel 54:34.5 0:00.0
801 Jonas Nermoen NOR IF Frøy DNF
NC XCO 4 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Master 45-49          
1 883 Fredrik Lysakerrud NOR Odal SK 54:52.7 0:00.0
2 882 Dagfinn Bang-Johansen NOR IF Frøy 55:50.1 0:57.4
3 23 Frode Bokerød NOR Halden CK 56:58.9 2:06.2
4 804 Rune Halvorsen NOR IL Heming – sykkelgruppe 57:50.2 2:57.5
5 940 Stian Ulberg NOR CK Valdres 1:00:17.9 5:25.2
6 806 Bjørn Kjetil Aanensen NOR Tubakken Sykkelklubb 1:03:05.4 8:12.7
943 Alexander Hagen NOR IF Frøy DNF
945 Anders Stenbrenden NOR Kjekkas IF DNF
NC XCO 4 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Master 55-59          
1 802 Espen Aune NOR Stovnerkameratene 54:41.7 0:00.0
0 Thomas Færgestad NOR IF Frøy DNF
807 Pål Longva NOR IF Frøy DNS
NC XCO 3 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Master 30.34          
1 207 Emily Benham Kvåle NOR Hadeland CK 47:56.0 0:00.0
NC XCO 3 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Master 35-39          
1 885 Cathrine Andersen NOR Odal SK 52:28.8 0:00.0
NC XCO 3 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Master 50-59          
1 805 Cindy Koo Enevoldsen CAN Asker CK 57:38.7 0:00.0
2 803 Mariama Jammeh NOR IF Frøy 1:06:40.3 9:01.6
NC XCO 3 Runder        
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Master 60          
955 Gjertrud Bø NOR Soon CK DNS

XCC søndag 2. juni 2023

XCC 1 Runde            
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K 6-9              
0 Oda Elise Lindsverk NOR Svarstad completed
782 Sofie Øen Schreiner NOR Lørenskog CK completed
781 Arya Skjellaug NOR Raufoss & Gjøvik SK completed
208 Siril Ulberg NOR CK Valdres completed
401 Hermine Amundsen NOR Ringerike SK DNS
XCC 1 Runde            
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M 6-9              
24 Gratitude Amos NOR Halden CK completed
22 Arvid Matheo Antonsen NOR Lørenskog CK completed
21 Eirik Baarstad NOR Nes SK completed
138 Lars Bartnes NOR SK Rye sykkel completed
1009 Elias Fjeldberg NOR Nes SK completed
452 Edwin Laupstad NOR Ringerike SK completed
26 Oskar Kvernebo Mackenzie NOR SK Rye sykkel completed
260 Fredrik Silkoset NOR Romeriksåsen SK completed
701 Isak Andre Simonsen NOR Mandal CK completed
702 Lars Isaac Syversrud NOR Nes SK completed
0 Eskild Berg Hagen NOR Brårud DNS
453 Lucas Bråthen Jensen NOR Raufoss & Gjøvik SK DNS
0 Adomas Ruze LTU Romeriksåsen SK DNS
XCC 2 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K10              
2001 Astrid Finstad Larsen NOR SK Rye sykkel 5:09.9
2002 Ida Louise Thorsø Hiedanpää NOR TVK 5:34.8
XCC 2 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M10              
1001 Sigurd Baarstad NOR Nes SK 5:31.5
1008 Aksel Berg NOR TVK 5:03.6
1010 Filip Jensen NOR SK Rye sykkel 4:33.7
1011 Peder Vatterholm Jernberg NOR TVK 5:36.4
1006 Aksel Storrø NOR SK Rye sykkel 4:33.2
1007 Erling Amundsen NOR Ringerike SK DNS
1003 Fredrik Hellerud NOR IL Heming – sykkelgruppe DNS
0 Jo Langslet Westlye NOR IF Frøy DNS
XCC 3 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K11-12              
1 140 Synne Ulberg NOR CK Valdres 7:12.4 0:00.0
2 2102 Thea Sofie Berg NOR TVK 7:22.0 0:09.6
3 2106 Isabelle Axman NOR Asker CK 7:22.1 0:09.7
4 2101 Linea Øen Schreiner NOR Lørenskog CK 8:00.0 0:47.6
5 2109 Mathilde Snopestad NOR Halden CK 8:50.9 1:38.5
6 2108 Isfrid Nordmarken NOR Nanset IF – Sykkel 9:45.0 2:32.6
351 Andrea Berg Hagen NOR Brårud DNS
2105 Evelina Fredrika Kollerud NOR Lillehammer CK DNS
0 Astrid Midling-Hansen NOR Nes SK DNS
XCC 3 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M11-12              
1 1114 Ulrik Frostestad-Stenbrenden NOR SK Rye sykkel 5:55.9 0:00.0
2 454 Erik Finstad Larsen NOR SK Rye sykkel 5:57.3 0:01.4
3 1109 Oliver Skavdal-Sand NOR TVK 6:02.6 0:06.7
4 1110 Melvin Klæbo Karlsen NOR Lørenskog CK 6:06.4 0:10.5
5 1107 Kristoffer Nordal Berg NOR SK Rye sykkel 6:12.4 0:16.5
6 1126 Torjus Borgen NOR Sande SpKl Sykkel 6:20.1 0:24.2
7 1119 Kyrre Hansen NOR Nanset IF – Sykkel 6:20.7 0:24.8
8 402 Ola Silkoset NOR Romeriksåsen SK 6:23.3 0:27.4
9 1129 Emil Strømdahl Jørgensen NOR SK Rye sykkel 6:30.7 0:34.8
10 1115 Marius Larsen-Garberg NOR TVK 6:32.5 0:36.6
11 2107 Sindre Olivier NOR SK Rye sykkel 6:32.8 0:36.9
12 1116 Sigve Skjærholt NOR SK Rye sykkel 6:37.5 0:41.6
13 1121 Petter Kabbe NOR SK Rye sykkel 6:38.0 0:42.1
14 25 Viljar Wikander NOR Bergen CK 6:38.2 0:42.3
15 1104 Niclas Grundt Grossmann NOR SK Rye sykkel 6:52.3 0:56.4
16 1108 Halvor Longva NOR IF Frøy 6:52.6 0:56.7
17 1111 Olav Prosvik Aarvåg NOR Re SK 6:54.7 0:58.8
18 1113 Ole Sigurd S. Biørn-Lian NOR IF Frøy 7:03.7 1:07.8
19 1124 Jens Egge Halvorsen NOR IL Heming – sykkelgruppe 7:04.6 1:08.7
20 1117 Vetle Noel Antonsen NOR Lørenskog CK 7:23.9 1:28.0
21 1112 Hans Jørgen Bartnes NOR SK Rye sykkel 7:24.8 1:28.9
22 1105 Edvard Prosvik Aarvåg NOR Re SK 7:26.6 1:30.7
23 1106 Henrik Johansen NOR Åsane CK 7:27.3 1:31.4
24 1128 Brage Tobias Simonsen NOR Mandal CK 7:36.5 1:40.6
25 1101 Edvin Skjellaug NOR Raufoss & Gjøvik SK 8:04.4 2:08.5
26 1132 Fredrik Bokerød NOR Halden CK 8:11.4 2:15.5
27 139 Nathanael Ask Isene NOR Nes SK 8:13.7 2:17.8
1118 Gustav Amundsen NOR Ringerike SK DNS
1133 Oscar Drageset NOR Lillehammer CK DNS
1103 Brage Jørgensen NOR Ringerike SK DNS
XCC 3 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K13-14              
1 2301 Solveig Skjærholt NOR SK Rye sykkel 8:29.4 0:00.0
2 2302 Ebba Jensen NOR SK Rye sykkel 8:39.4 0:10.0
3 2305 Therese Moe Landén NOR Romeriksåsen SK 8:43.1 0:13.7
4 2303 Sereina Snerthammer NOR Kristiansands CK 8:51.8 0:22.4
5 2306 Astrid Egge Halvorsen NOR SK Rye sykkel 8:54.5 0:25.1
6 2304 Hedda Nestegård-Bolstad NOR Sande SpKl Sykkel 9:48.1 1:18.7
7 2309 Ingeborg Snopestad NOR Halden CK 9:55.0 1:25.6
2307 Maria Øiom NOR Ringerike SK LAP
2515 Adele Aasgaard NOR Follo SK DNS
XCC 3 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M13-14              
1 1310 Jørgen Koritov NOR Romeriksåsen SK 7:24.9 0:00.0
2 1307 Milian Vikan Stenhaug NOR TVK 7:25.7 0:00.8
3 1315 Sigve Torseth NOR Lillehammer CK 7:26.8 0:01.9
4 1302 Ludvik Stampe NOR Sande SpKl Sykkel 7:33.3 0:08.4
5 1301 Alexander Rogstad NOR Sande SpKl Sykkel 7:33.6 0:08.7
6 1323 Rasmus Kalland NOR Matrand IL sykkel 7:34.5 0:09.6
7 1304 Noah Aakre Dromnes NOR TVK 7:40.9 0:16.0
8 1303 Christian Simmerøy Moe NOR Romeriksåsen SK 7:44.6 0:19.7
9 1305 Linus Johnsrud NOR Ringerike SK 7:45.5 0:20.6
10 1311 Magnus Grundt Grossmann NOR SK Rye sykkel 7:49.6 0:24.7
11 1306 Oliver Lindsverk NOR Sande SpKl Sykkel 7:50.0 0:25.1
12 1309 Sander Krangnes NOR TVK 8:09.6 0:44.7
13 551 Sverre Groven Johansen NOR CK Elverum 8:17.1 0:52.2
14 1324 Thomas Hellerud NOR SK Rye sykkel 8:21.4 0:56.5
15 1320 Felix Jacobsen NOR Romeriksåsen SK 8:24.8 0:59.9
16 1308 Linus Gregersen Bolstad NOR Fiskum IL 8:25.9 1:01.0
17 1327 Jonas Fasseland NOR Mandal CK 8:30.6 1:05.7
18 1325 Emil Storrø NOR SK Rye sykkel 8:31.7 1:06.8
19 1318 Andreas Heggelund Dahl NOR SK Rye sykkel 8:32.8 1:07.9
20 1316 Adrian Pablo Lysell Larsen NOR Nanset IF – Sykkel 8:36.7 1:11.8
21 1326 Marcus G. Tregde NOR Mandal CK 8:42.3 1:17.4
22 455 Halvor Stedje Lier NOR Asker CK 8:42.4 1:17.5
23 1329 Torjus Sveinall NOR Mandal CK 8:58.4 1:33.5
24 20 Aksel Kristian Baarstad NOR Nes SK 9:04.9 1:40.0
25 1314 Simon Thorsø Hiedanpää NOR TVK 9:05.7 1:40.8
26 206 Jens Midling-Hansen NOR Nes SK 9:28.8 2:03.9
27 1321 Oleander Andersen NOR Nanset IF – Sykkel 10:00.1 2:35.2
28 19 Leif Martin Syversrud NOR Nes SK 10:26.4 3:01.5
1322 Gustav Drageset NOR Lillehammer CK DNS
1319 Syver Georg Helset NOR Lillehammer CK DNS
1313 Kasper Gilen Hoff NOR Romeriksåsen SK DNS
1328 Jonathan Bråthen Jensen NOR Raufoss & Gjøvik SK DNS
1317 Leopold Klemet Kollerud NOR Lillehammer CK DNS
XCC 5 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K15-16              
1 2502 Eline Ekroll NOR Sande SpKl Sykkel 16:45.0 0:00.0
2 2501 Ida Østbye Støvern NOR Aaby CK 16:45.1 0:00.1
3 2503 Thale Gjevestad NOR Nanset IF – Sykkel 16:45.9 0:00.9
4 2508 Anna Jensen NOR SK Rye sykkel 17:27.8 0:42.8
5 2512 Frida Jakobsen Jensen NOR SK Rye sykkel 17:40.6 0:55.6
6 2504 Nora Catharina Bartnes NOR SK Rye sykkel 17:49.8 1:04.8
7 2510 Maren Berven Agard NOR Sande SpKl Sykkel 17:54.0 1:09.0
8 2505 Marie Aune NOR Lørenskog CK 17:59.5 1:14.5
9 1702 Yvonne Berge Børsheim NOR Vossevangen CK 18:09.2 1:24.2
10 2513 Tiril Frostestad-Stenbrenden NOR SK Rye sykkel 18:23.3 1:38.3
11 2507 Idun Skjerve-Hansen NOR SK Rye sykkel 18:36.1 1:51.1
12 2509 Maja Tangen Risheim NOR IF Frøy 18:38.5 1:53.5
13 2511 Maria Nordal Berg NOR SK Rye sykkel 18:39.9 1:54.9
2308 Sara Steine Gulholm NOR Follo SK LAP
2506 Petra Rønning NOR IF Frøy DNS
XCC 6 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M15-16              
1 1501 Sindre Orholm-Lønseth NOR SK Rye sykkel 18:07.3 0:00.0
2 1505 Andreas Hagejordet NOR Nanset IF – Sykkel 18:10.2 0:02.9
3 1502 Ole Christian Haug NOR Sande SpKl Sykkel 18:10.2 0:02.9
4 1507 Kristian Heggelund Dahl NOR IF Frøy 18:12.0 0:04.7
5 1504 Jens Aksel Jorde NOR Asker CK 18:13.7 0:06.4
6 1513 Sigmund Bokerød NOR Halden CK 18:22.3 0:15.0
7 1532 Ludvik Blichfeldt Rød NOR Asker CK 18:23.0 0:15.7
8 1518 Johan Berge Børsheim NOR Vossevangen CK 18:27.9 0:20.6
9 1508 Einar Andreas S Biørn-Lian NOR IF Frøy 18:31.7 0:24.4
10 1525 Ola Blikberg Herheim NOR Vossevangen CK 18:38.8 0:31.5
11 501 Ludvik Ytredal Harstad NOR Lillehammer CK 18:43.3 0:36.0
12 1519 Ola Martinius T. Øyum NOR Re SK 18:50.2 0:42.9
13 1521 Gustav Bru Sørfonn NOR Brumunddal SK 18:54.4 0:47.1
14 1503 Anton Schultz Feldt NOR Follo SK 19:02.4 0:55.1
15 1522 Eirik Rokke NOR IF Frøy 19:22.8 1:15.5
16 1511 Johan Prosvik Aarvåg NOR Re SK 19:27.6 1:20.3
17 1531 Simen Antonsen NOR Brumunddal SK 19:30.2 1:22.9
18 1526 Noah Jacobsen NOR Romeriksåsen SK 19:30.8 1:23.5
19 1523 Oliver Vatterholm Jernberg NOR TVK 19:31.0 1:23.7
20 1516 Olav Lindheim NOR IF Frøy 19:34.7 1:27.4
21 1520 Sverre Skjærholt NOR SK Rye sykkel 19:37.7 1:30.4
22 1514 Edvin Sortvik Hansen NOR IF Frøy 19:39.3 1:32.0
23 2514 Emil August Longva NOR IF Frøy 19:40.2 1:32.9
24 1517 Jesper Moen-Hansen NOR Lørenskog CK 19:40.8 1:33.5
25 1536 Magnus Christian Haustreis NOR IF Frøy 19:54.4 1:47.1
26 1533 Sigurd Utseth-Hauge NOR Brumunddal SK 20:10.7 2:03.4
27 352 Ola Jakob Helset NOR Lillehammer CK 20:26.7 2:19.4
28 881 Herman Sjøvaag NOR Ringerike SK 20:47.4 2:40.1
29 1524 Marcus Skyrud Schreiner NOR Lørenskog CK 20:51.6 2:44.3
30 1529 William Midsem Bråten NOR Ringerike SK 21:21.0 3:13.7
31 451 Sigve Ulberg NOR CK Valdres 21:22.9 3:15.6
32 1530 Vetle Hansen NOR Nanset IF – Sykkel 21:34.4 3:27.1
1527 Alvind Nordmarken NOR Nanset IF – Sykkel LAP
1537 Christian Smith NOR Soon CK DNF
1528 Eskil Ekroll Bjerke NOR Romeriksåsen SK DNS
1510 Simen Føsker NOR Lørenskog CK DNS
1515 Nicolai Mosvoll NOR IF Frøy DNS
1538 Mats Elverum Skaret NOR CK Elverum DNS
XCC 6 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Junior            
1 103 Sigurd Stubberud NOR Soon CK 17:13.0 0:00.0
2 111 Aksel Laforce NOR IF Frøy 17:13.9 0:00.9
3 105 Marius Aune NOR Lørenskog CK 17:16.0 0:03.0
4 107 Linus Aksnes NOR Vigrestad SK 17:16.9 0:03.9
5 104 Birk Strand Rønnestad NOR Lillehammer CK 17:17.0 0:04.0
6 106 Stian Ustvedt Gravdal NOR Follo SK 17:17.7 0:04.7
7 112 Jørgen Holm Grøneng NOR Lillehammer CK 17:23.5 0:10.5
8 115 Sondre Østbye Støvern NOR Aaby CK 17:24.0 0:11.0
9 124 Markus Rindli NOR Follo SK 17:25.9 0:12.9
10 116 Håvard Øiom NOR Ringerike SK 17:27.4 0:14.4
11 123 Sindre Moe Landén NOR Romeriksåsen SK 17:29.5 0:16.5
12 110 Sondre Elias Skjolden NOR Glåmdal SK 17:29.9 0:16.9
13 109 William Alexander Haug NOR Sande SpKl Sykkel 17:35.5 0:22.5
14 134 Eirik Skotte-Haugerud NOR IF Frøy 17:59.3 0:46.3
15 118 Stian Optjernsberget Vestli NOR IF Frøy 18:04.5 0:51.5
16 127 Lukas Kalland NOR Matrand IL sykkel 18:09.1 0:56.1
17 120 Joakim Aanensen NOR Tubakken Sykkelklubb 18:10.0 0:57.0
18 114 Thomas Finstad NOR SK Rye sykkel 18:10.1 0:57.1
19 102 Mads Koritov NOR Romeriksåsen SK 18:15.1 1:02.1
20 122 Nikolai Nilsen NOR IF Frøy 18:15.2 1:02.2
21 125 Laurits Pete NOR IF Frøy 18:37.7 1:24.7
22 128 Jørgen Røn NOR IF Frøy 18:41.3 1:28.3
23 131 Haakon Rørmyr NOR Halden CK 18:48.2 1:35.2
24 132 Christian Holm NOR IF Frøy 18:51.7 1:38.7
25 135 Truls Lutnæs NOR IF Frøy 18:59.2 1:46.2
26 129 Nikolai Hoholm NOR Nes Sp.Kl. Sykkel 19:38.5 2:25.5
117 Adrian Aasgaard NOR Follo SK DNS
113 Elias Ekroll Bjerke NOR IF Frøy DNS
136 Jonas Fjellstad NOR Follo SK DNS
130 Oliver Odden Granly NOR Ringerike SK DNS
108 Nichlas Øveraasen NOR Soon CK DNS
119 Marius Sønsteby NOR Soon CK DNS
133 Askil Seim Thorstensen NOR Raufoss & Gjøvik SK DNS
126 Julian Vesterhus-Jacobsen NOR IF Frøy DNS
121 Fredrik Vingelsgaard NOR CK Elverum DNS
XCC 6 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Senior              
1 201 Oda Laforce NOR IF Frøy 19:35.0 0:00.0
2 203 Berit Nordsæter Resell NOR Lillehammer CK 19:35.4 0:00.4
3 207 Emily Benham Kvåle NOR Hadeland CK 21:23.5 1:48.5
4 205 Vilde Brønstad NOR CK Toten 22:15.0 2:40.0
202 Sigrid Andrea Fløgstad NOR Moss CK DNS
204 Helena Nyhus NOR IF Frøy DNS
XCC 7 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
M Senior            
1 2 Sondre Rokke NOR IF Frøy 19:21.6 0:00.0
2 1 Eskil Evensen-Lie NOR Kloppa Off Road Klubb 19:27.6 0:06.0
3 6 Østen Brovold Midtsundstad NOR Solør CK 19:33.5 0:11.9
4 5 Aleksander Nilsen NOR IF Frøy 19:52.4 0:30.8
5 3 Tormod Weydahl NOR Ottadalen SK 19:52.6 0:31.0
6 11 Oliver Aasgaard NOR Follo SK 19:52.6 0:31.0
7 7 Ola Helleberg NOR Lillehammer CK 20:23.5 1:01.9
8 12 Sondre Faanes NOR Hammerfest SK 20:26.4 1:04.8
9 14 Lars Narvestad NOR Halden CK 20:26.5 1:04.9
10 9 Magnus Faanes NOR Hammerfest SK 20:28.5 1:06.9
11 10 Noah Gjevestad NOR Nanset IF – Sykkel 20:37.5 1:15.9
12 13 Noah Linden NOR Soon CK 22:56.0 3:34.4
8 Brage Bakken NOR Ringerike SK DNS
XCC 6 Runder          
Plass Snr Navn Land Klubb Tid Etter
K Senior              
1 201 Oda Laforce NOR IF Frøy 19:35.0 0:00.0
2 203 Berit Nordsæter Resell NOR Lillehammer CK 19:35.4 0:00.4
3 207 Emily Benham Kvåle NOR Hadeland CK 21:23.5 1:48.5
4 205 Vilde Brønstad NOR CK Toten 22:15.0 2:40.0
202 Sigrid Andrea Fløgstad NOR Moss CK DNS
204 Helena Nyhus NOR IF Frøy DNS